positano_main


Jasny, przestronny Positano kusi rodzinnym klimatem, harmonijnymi dodatkami i ponadczasowym stylem. Aranżacja domku skierowana jest na praktyczność i estetykę. Pomieszczenia mają przyjazny i ciepły charakter, w którym tkwi bezpretensjonalny urok, dający wrażenie swobodnego, domowego luzu.

Strefa dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się chwilami spędzonymi w rodzinnym gronie. Znajduje się tutaj drewniany stół, a w strefie wypoczynku wygodna kanapa.

Kominek elektryczny tworzy wspaniały, ciepły klimat i sprzyja przyjemnej atmosferze, ale jest również źródłem ciepła w chłodniejsze dni.

 

 

Kuchnia Positano jest nie tylko estetyczna, ale także bardzo funkcjonalna, dzięki czemu gotowanie przebiega sprawnie i komfortowo.

Została wyposażona w wysokiej jakości sprzęty AGD, które pozwalają na szybkie i bezproblemowe przygotowanie posiłków.

Pracę w kuchni ułatwiają również nowoczesne lampy LED zamontowane pod szafkami wiszącymi, oświetlające blaty kuchenne.

 

Niezwykle wygodne i funkcjonalne okazuje się rozmieszczenie sypialni po przeciwnych stronach domu, dzięki czemu wszyscy domownicy mają poczucie dyskrecji i prywatności.

Główna sypialnia wyposażona jest między innymi w łóżko małżeńskie, szafki nocne i biurko.

Wysoki komfort daje również druga sypialnia. Znajdują się w niej dwa pojedyncze łóżka, szafa ubraniowa oraz szafka nocna.


Ogromną zaletą domu Positano jest w pełni funkcjonalna, widna łazienka, wyposażona w zintegrowany zestaw mebli łazienkowych. Standardowa toaleta oraz porcelanowa umywalka  wmontowana w szafkę, zapewniają komfort domowej łazienki także podczas wypoczynku.

Kabina prysznicowa – estetyczna w swojej prostocie – nie ingeruje w przestrzeń łazienki, a jedynie dopełnia ją. Poranny prysznic pobudzi, orzeźwi i naładuje domowników energią na cały dzień.

positano-ikony
POSITANO – skandynawski design