chios_main

Wnętrze domu urządzone w klasycznym stylu. Jego największe walory to przytulność i uniwersalny wystrój. Stonowane kolory i elegancki minimalizm są neutralnym tłem dla interesujących rozmów i oazą odpoczynku.

Inspiracje tradycją wprowadzają do domu przytulną atmosferę i uczucie relaksu.

Pomimo niedużego metrażu salonu wraz z aneksem kuchennym,
przestrzeń została zaprojektowana tak, by zmieścić odpowiednią ilość szafek,
obszerny wypoczynek oraz 4-osobowy stół. Wszystko to sprawia, że rodzina może wspólnie spędzać czas, zarówno podczas oglądania telewizji, jak i grając w
rodzinne gry planszowe.

 

 

Strefa dzienna połączona z kuchnią daje możliwość obserwowania bawiących się w salonie dzieci. Przydomowy taras stanowi dodatkową przestrzeń do relaksu dla całej rodziny i zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu z dobrą książką lub kubkiem kawy.

Przestronna kuchnia zapewnia komfort podczas wspólnego przygotowywania posiłków, a wysokiej jakości nowoczesny sprzęt AGD oraz duża przestrzeń blatów kuchennych ułatwiają gotowanie.Dwie, znajdujące się obok siebie sypialnie, tworzą razem strefę nocną.

Główna sypialnia  wyposażona jest w duże łóżko małżeńskie, a także zestaw mebli: szafki nocne, szafa oraz biurko.

Drugie pomieszczenie sypialne wyposażone zostało w dwa pojedyncze łóżka, szafę ubraniową i szafkę nocną. Miejsce to idealnie spełni się również w roli pokoju dziecięcego.

Kolejne dwie osoby mogą przenocować na kanapie z funkcją spania.
Jasna, wyposażona w nowoczesne zintegrowane meble łazienka zapewnia wysoki komfort jej użytkowania. Została zaprojektowana tak, by odpowiadać potrzebom wszystkich członów rodziny. Dzięki dużej kabinie prysznicowej oraz optymalnemu układowi sprawia  wrażenie przestronnej, a okno i oświetlenie LED zapewniają odpowiednią jasność pomieszczenia. Szafka pod umywalką posiada liczne półki do przechowywania ręczników i podręcznych kosmetyków.

chios-ikony
CHIOS – KLASYKA Z DBAŁOŚCIĄ O SZCZEGÓŁY